Share this...

Review : Stanisław (Polska)

  • Powrót do listy
  • Previous
  • Next
Stanisław from Polska - 31 marca, 2018 Stay : 12 weeks - Course start : styczeń 2018 Course : Accommodation : Student residence
Summary of your stay

Ponieważ pragnę studiować na francuskiej uczelni, wybrałem 3-miesięczny kurs w szkole ILA przygotowujący do egzaminu DELF B2. Początkowo moja znajomość języka francuskiego była bardzo słaba, ale teraz posługuję się nim bardzo płynnie. W trakcie mojego pobytu zdałem egzamin DELF B2, dzięki czemu spełniam wymagania, aby dostać się na francuską uczelnię. Bardzo podobał mi się dom studencki dla uczniów ILA — wspaniałe miejsce, by poznać innych uczniów ILA i razem się bawić!
Gorąco polecam szkołę ILA wszystkim zainteresowanym kursami przygotowawczymi do egzaminu DELF B2. Zwiedziłem trochę Francji i mogę potwierdzić, że Montpellier jest najlepszym miastem do nauki jeżyka francuskiego. Ludzie są tu przyjaźni, a słońce prawie nigdy nie przestaje świecić! Montpellier jest miejscowością studencką, dlatego oferuje też niższe ceny pobytu w porównaniu z innymi francuskimi miastami.